przejdź do wersji normalnej (graficznej)

Boczne menu

OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

O NABORZE NA NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

z dnia 19 czerwca 2017r.

Dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce

ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze:

1.Nazwa i adres jednostki zatrudniającej:

Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego,  32-020 Wieliczka, ul. Piłsudskiego 105.

2.Stanowisko:

Samodzielny referent do spraw kadrowych

3.Wymiar etatu:   1 etat

4.Rodzaj umowy:     umowa o pracę

5.Określenie wymagań związanych ze stanowiskiem:

Wymagania niezbędne:

1)obywatelstwo polskie,

2)pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,

3)wykształcenie: minimum średnie ekonomiczne lub wyższe,

(preferowana specjalizacja w zakresie zarządzania, prawa pracy lub administracji)

4)staż pracy zawodowej:  co najmniej 5 lat

w tym 2 lata na stanowisku związanym z preferowaną specjalizacją.

Wymagania dodatkowe:

(m.in. Kodeks Pracy, Ustawa  Karta Nauczyciela, Ustawa o systemie oświaty, Ustawa emerytalno rentowa, Ustawa o pracownikach samorządowych oraz przepisy wykonawcze  do tych ustaw),

6.Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

przepisami,

7.Wymagane dokumenty i oświadczenia:

W przypadku zatrudnienia kandydat zobowiązany będzie do przedłożenia do wglądu  oryginałów dokumentów.

8.Termin i miejsce składania dokumentów:

Wymagane dokumenty należy składać w sekretariacie P C K Z i U , 32-020 Wieliczka, ul. Piłsudskiego 105 w nieprzekraczalnym  terminie do dnia      03 lipca 2017r.włącznie  do godziny 13,00 w zamkniętej  kopercie opatrzonej imieniem i nazwiskiem oraz adresem do korespondencji i numerem telefonu kandydata z dopiskiem:

„Nabór na wolne stanowisko urzędnicze: samodzielny  referent do spraw kadrowych”.

Dokumenty, które wpłyną po upływie wyżej określonego terminu nie będą rozpatrywane.

Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

9.Dodatkowe informacje:

1)

Dokumenty, złożone po wyżej wymienionym terminie  lub nie zawierające wszystkich dokumentów wymienionych w „wymaganych dokumentach i

oświadczeniach” nie będą rozpatrywane.

2)

Dokumenty kandydata wybranego w procesie naboru i zatrudnionego zostaną dołączone do akt osobowych. Dokumenty pozostałych kandydatów

mogą być odbierane przez kandydatów osobiście w okresie 14 dni  od dnia upowszechnienia informacji o wynikach naboru. Po tym okresie nieodebrane dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone.

Dyrektor

Powiatowego Centrum Kształcenia

Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce

Data publikacji: 07.09.2017 (15:40)Data aktualizacji: 07.09.2017 (15:40)
Osoba publikująca: Redaktor Osoba modyfikująca: Mariusz Grzesiński
Autor: Mariusz Grzesińskiliczba wejść: 1562

Copyright © Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce, Piłsudskiego 105, 32-020 Wieliczka